«Україно моя, Україно, я для тебе на світі живу!»

Сьогодні, 21 листопада для вихованців навчального закладу дитячого садку №20 була проведена культурно-пізнавальна програма «Україно моя, Україно, я для тебе на світі живу!» до Дня Гідності та Свободи.
У кожного народу є свої національні святині, національні символи та свята. А наша рідна Україна – це талановитий народ, мальовнича природа, співуча рідна мова і звичаї, а для дитині це ще і рідна домівка, і мама і тато, і дідусь з бабусею, і рідний дитячий садок, і все, що їх оточує. Хлопці та дівчата уважно і зацікавлено слухали про історію нашої країни, читали вірші, а ще свої уміння і знання про Україну вони показали в вікторині, де відповідали на запитання про Батьківщину, нашу рідну країну, національні символи держави.
Після розмови, про нашу державу Україну, для дітлахів був проведений майстер-клас із виготовлення листівок до Дня Гідності та Свободи. Процес захопив усіх -діти із задоволенням вирізали, клеїли і розфарбовували свої листівки. А ввечері кожна дитина привітає своїх батьків зі святом, адже це дуже важливо, щоб пам’ятали і пишалися подіями та героями сучасної України.

Фото Аллы Кацарской.
Фото Аллы Кацарской.
Фото Аллы Кацарской.
Фото Аллы Кацарской.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *