Шлюб за Добу

“Шлюб за добу” вже в Миколаєві

Мін’юст розширив проект “Шлюб за добу” ще на вісім міст України, в т.ч. і на Миколаїв. Тепер парам, що бажають одружитися, не потрібно чекати місяць.

  Організатором послуги в м. Миколаєві є комунальна бюджетна установа – Миколаївський міський палац культури та урочистих подій.

13 січня 2017 нововведенням вже скористалася перша пара. Ще вчора вони подали заяву на реєстрацію шлюбу, а сьогодні – чоловік і дружина.  Всі весільні атрибути присутні – святкова атмосфера, квіти, шампанське, обручки, жива музика. Головна відмінність – заяву на реєстрацію шлюбу подаємо сьогодні, а завтра – урочистий обряд і розпис! Проект дає можливість закоханим парам вільно розпоряджатися своїм часом і не залежати від термінів.

У п’ятницю 13-го не обійшлося без приємних сюрпризів. В гості до Палацу урочистих подій завітав справжній вертеп з народними піснями і колядками.  Дух різдвяних свят вміло передали народний ансамбль “Вітовчани” Миколаївського міського палацу культури “Корабельний” (керівник – Василь Стефанюк) і артисти народного молодіжного театру “С.Т.У.К.” Миколаївського міського палацу культури і мистецтв (керівник – Артем Свистун).

        Урочистість моменту підкреслили зворушливі мелодії у виконанні Наталії Ільчук, концертмейстера Муніципального камерного оркестру.

Молодят привітали начальник Головного територіального управління в Миколаївській області Роман Возняк, заступник начальника управління Георгій Решетілов і директор Палацу урочистих подій Людмила Бондар.

Палац урочистих подій і Заводський відділ реєстрації актів цивільного стану відтепер тісно співпрацюють з метою створення належних умов для реалізації громадянами права на шлюб і зменшення бюрократичної тяганини. Заявки на оформлення шлюбу за скороченим варіантом приймаються у Палаці урочистих подій по вул. Спаська, 44 (тел.: 37-28-24). Для цього необхідно подати паспорт (а якщо хтось уже був одружений – документ про припинення попереднього шлюбу), і оплатити послуги. Всі інші клопоти беруть на себе організатори проекту.

Фото Аллы Кацарской.
Фото Аллы Кацарской.Фото Аллы Кацарской.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *