У Миколаєві стартував проект «Українська родина: традиції та виклик часу»

Для зміцнення родин, вшанування традицій та звичаїв українського народу у Миколаєві запроваджено проект «Українська родина: традиції та виклик часу».

Проект складається з циклу тематичних зустрічей та розрахований на членів родин учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Перша зустріч відбулась 16 квітня у приміщенні Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій на тему: «Зігрій Великоднім теплом родинну оселю».Програма заходу складалась з концертних номерів вокальної студії палацу, виступу почесних гостей та майстер-класу, присвяченому світлому християнському святу Великодня, який супроводжувався грою учасників ансамблю гітаристів «Classic Guitar».

Учасники свята усією родиною власноруч виготовили подарункову пасхальну листівку у техніці «витинанки». Наприкінці свята діти отримали від організаторів проекту солодкі подарунки.

Від Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, Миколаївського обласного театру ляльок, Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги, «Скай – парк», за підтримки яких реалізовано проект, гості отримали безкоштовні білети на культурно-масові заходи.

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини.

image8-300x258

image12-300x230

image14-300x200

image51-300x200

Источник:http://www.nikpravda.com.ua/u-mikolayevi-startuvav-proekt-ukrayinska-rodina-traditsiyi-ta-viklik-chasu-foto/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *