Фестиваль “Хорова асамблея”

Дорогі друзі!

Миколаївська обласна філармонія запрошує Вас відвідати фестиваль “Хорова асамблея” який буде проходити в м.Миколаєві з 11-27 травня 2016 року.

Як відомо, Україна надзвичайно багата традиціями хорового співу. Ці традиції вистояли в часи історичних катаклізмів і глобальним змінам в суспільстві. Але вони потребують постійної підтримки і розвитку. Особливо тепер, коли кращі зразки класичного і народного мистецтва в свідомості молоді поступаються місцем легким для сприйняття шоу-програмами, метою яких є лише розвага і бізнес, але аж ніяк не виховання духовності. Тому Миколаївська обласна філармонія, Миколаївське відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Миколаївський коледж культури і мистецтв у 2009 році заснували новий творчий проект – фестиваль «Хорова асамблея». У цьому році він відбудеться вже в четвертий раз. На відміну від попередніх трьох, цей фестиваль триватиме два тижні, протягом яких цінителі вокально-хорового мистецтва отримають можливість відвідати шість концертів. У фестивалі візьмуть участь кращі колективи Миколаєва, а також запрошені гості. Меломанів чекають незабутні враження від зустрічі з відомими, улюбленими і абсолютно новими музичними творами в традиційній і оригінальної інтерпретації талановитих виконавців.

Довідки за телефонами: (0512)24-70-67, 24-71-84

mailto:nikfilarmonia@ukr.net?subject=%D0%A5%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%20%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%8F

Вхід вільний.

‘Фестиваль “Хорова асамблея”‘

Источник:http://city-afisha.com/Events/Event/179

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *